W bazie: 2255 gier, 6709 adresów, 60410 komentarzy, 279 serwisów, 2245 użytkowników, 2521 ocen

Zaloguj się
Rejestracja | Zapomniane hasło

Newsy:

Nowa odsłona serwisu!

Przedstawiamy nową odsłonę serwisu, graj.com.pl, który znacznie się rozrósł. Teraz znajdziecie tu także, poza katalogiem gier, wyszukiwarkę mp3 oraz kreskówki. W dziale z kreskówkami zaczynamy od 4 kultowych pozycji, ale błądźcie pewni, że na tym nie poprzestaniemy. Wkrótce uruchomione zostaną także działy z zabawnymi zdjęciami i filmikami.
więcej...

Najaktywniejsi:

  1 Seru   27
  2 michal   25
  3 adam   15
  kuba   15
  5 adaam   5

  więcej ...

Twórz katalog:

Gry On-Line:

Ostatnio Komentowane:

      
Loty Chomików
Flight Of The Hamsters Nazwa gry (Polska): Loty Chomików
Nazwa gry (Oryginalna): Flight Of The Hamsters
Kategoria: Zręcznościowe
Ocena użytkowników: 0.00/10
Ocena za grafikę: 9.00/10
Ocena za grywalność: 9.00/10
Ocena za rozbudowanie: 8.00/10
Ocena ogólna: 8.50/10      
Dodano: 05.07.2007      
Grano: 1393 razy     


Adresy (Dodaj adres):
Opis: Loty chomików jeszcze nie są dyscypliną olimpijską, ale kto wie, może kiedyś. Póki co jest szansa potrenować. Twoja drużyna to 5 chomików, każdym z nich musisz polecieć jak najdalej. Pomogą w tym rozmieszczone na trasie różnego rodzaju bonusy, których nie warto omijać. Dosyć ważne jest jednak, by na początku trafić chomika poduszką, bo właśnie tak zaczynamy swój lot. Gdy go w ogóle nie trafimy spadnie on na ziemię i uzyska dystans zero stóp, czasem nawet przy najgorszym trafieniu da się polecieć całkiem daleko jeśli będziemy umiejętenie używać bonusów. Gierka jest zrobiona w bardzo przyjemnym klimacie, w tle przewija się motyw z dosyć znanej kreskówki – Klan Na Drzewie (Kids Next Door).

Grę obsługujemy myszką, a właściwie jej lewym klawiszem. Najpierw klikamy by chomik został wyrzucony w górę, następnie klikamy w momencie gdy przelatuje obok poduszki i wystrzeliwujemy futrzaka. W czasie lotu lewym kliknięciem myszy możemy nieco wspomóc lecącego zwierzaka. No i nie wolno zapominać o bonusach.

(Michał)


Zaloguj się, aby oceniać !

Zaloguj się, aby komentować.

Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/kadra/ftp/fun/indexgry2.php on line 240